Статут табору

І.Загальні положення

1.1.Оздоровчий табір організовано в Ульвівському НВК « ЗШ І-ІІст .- дитячий садок» на  виконання Закону України від 04 .09.2008 року № 375-VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із змінами та доповненнями від 21. 05. 2009 року № 1401-VI, , рішення сесії Львівської обласної ради від 10.04.2009 №896 «Про затвердження Обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2009 – 2013 роки»

1.2Дитячий оздоровчий табір з денним перебуванням є позашкільним оздоровчо-виховним закладом.

1.3.Дитячий оздоровчий заклад створено з метою реалізації прав кожної дитини на повноцінний відпочинок і оздоровлення, зміцнення здоров'я, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб потреб дітей шкільного віку.

1.4.     Табір - сезонний, літній, розміщений у приміщенні школи. Термін оздоровлення дітей із 02.06.2014 по 15.06.2014р. Час роботи з 9.00год. по 15.00 год.

1.5.     Засновниками табору є відділ освіти  Сокальської райдержадміністрації, Ульвівський НВК « ЗШ І-ІІст .- дитячий садок»

1.6.     Дитячий оздоровчий заклад здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та власного Статуту.

II Загальні положення

2.1 .Дитячий оздоровчий заклад діє на основі статуту Назва: ПОТ „Світанок " Ульвівського НВК « ЗШ І-ІІст .- дитячий садок»

Мета і напрям діяльності: Організація змістовного відпочинку та оздоровлення учнівської молоді.

Органи керівництва і контролю:

Дирекція табору,

Дирекція навчально-виховного комплексу,

Відділ освіти Сокальської районної державної адміністрації.

Джерела фінансування   та утворення майна ;

Кошти   виділені  відділом   освіти Сокальської районної державної адміністрації.

2.2 Прийняття  дітей  до дитячого оздоровчого табору  здійснюється   на

підставі    списків , складених    класними    керівниками , заяв    батьків ,

довідки про стан здоров'я дитини , профілактичні щеплення та епідемічний стан середовища, в якому проживає дитина.

2.3.  В оздоровчому таборі створюється 2 загони , наповнюваністю по 10 учнів.  За     кожним     загоном     закріплюється  2  вихователі  . Забезпечується медичний нагляд за дітьми.

2.4.   Дитячий   оздоровчий     заклад   працює   за   календарним    планом роботи,  затвердженим  директором , організовує  та здійснює різноманітні масові заходи.

2.5.Тривалість занять встановлюється з урахуванням психофізіологічного   розвитку дітей різних вікових категорій .

2.6. Зміст ,   форми   і   методи   роботи   в дитячому   оздоровчому   закладі визначаються його статутом з безумовним дотриманням потреб соціалізації дитини, як громадянина України, з обов'язковим урахуванням національних традицій, загальнолюдських духовних надбань і цінностей.

2.7.Для оперативного вирішення поточних питань, оздоровчої виховної роботи в дитячому оздоровчому закладі, на загальних зборах дітей і працівників може бути обраний орган самоврядування, який працюватиме у взаємодії із засновниками, адміністрацією дитячого оздоровчого закладу, батьками.

ІІІ. Охорона життя і здоров’я дітей.

3.1.        Дитячий    оздоровчий      заклад    закріплюється    за    територіальним
лікувально-профілактичним   закладом.

3.2.        Працівники дитячого оздоровчого закладу  в межах  покладених  на них обов'язків несуть персональну відповідальність за безпеку життя і здоров’я дітей, які відпочивають і оздоровлюються в дитячому оздоровчому закладі. Із числа педагогічних працівників та спеціалістів призначається відповідальний за стан здоров’я і життя  дітей.

3.3. При прийняті на роботу працівник  дитячого оздоровчого  закладу проходить обов’язковий інструктаж з техніки безпеки ,  профілактики травматизму, попередження нещасних випадків з дітьми,  дотримання санітарно – гігієнічних правил та надання невідкладної долікарняної допомоги.

3.4.Директор дитячого оздоровчого закладу спільно з медичним працівником розробляє і затверджує режим дня з урахуванням санітарно - гігієнічних вимог та фізіологічних особливостей дітей різного віку.

3.5.Споруди, будівлі та інші приміщення дитячого оздоровчого закладу повинні відповідати санітарним нормам, технічним вимогам та вимогам пожежної безпеки.

В дитячому оздоровчому закладі слід розробити план евакуації дітей на випадок пожежі   чи стихійного лиха.

3.6. Дитячий оздоровчий заклад забезпечує безпечне повноцінне харчування дітей відповідно до встановлених фізіологічних та натуральних норм харчування.