Ульвівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

Школу  в селі Ульвівок збудовано в 1967 році. Будівництво нової школи припало    на директорство Гука Григорія Петровича. До початку ІІ Світової війни в селі була

початкова трьохкласна школа, але під час війни була зруйнована. Після війни, а

саме в 1952 році школа знаходилась у старому приміщенні, теперішньому будинку

"Просвіти". Першою вчителькою була молода дівчина з Полтавщини - Мартиненко

Олександра Григорівна. Вчителями тоді працювали Сенчина Богдан Григорович,

Гурський Василь Григорович.

Початок третього тисячоліття - це час усвідомлення суспільством кризи цивілізації,    негативних наслідків підкорення природи. Зберегти природу - це значить зберегти    здорове буття на планеті. Тому робота школи спрямована на розвиток і   закріплення пізнавального інтересу до вивчення екологічних проблем. Протягом

2010 - 2013 н.р., колектив школи буде працювати над здійсненням таких

тематичних проектів:"Галерея краси та здоров'я", "Збережемо красу Землі для

нащадків", навчально-екологічна стежка "Де життя - там вода".

Вчителі та вихователі виховну роботу спрямовують на розбудову національної школи засобами відродження народних традицій, культури і мови. Тому традиційно в школі вчителі проводять народні ігри ("Козацькі забави", "Українські вечорниці"), фестиваль "Український рушник - символ праці і краси". В школі ведеться краєзнавча робота по вивченню історії рідного краю, створюється "українська світлиця".

З 2013 по 2015 рік педагогічний колектив очолювала хороший керівник і організатор - Голубець Оксана Петрівна. Зараз навчальним закладом керує Порташ Сергій Степанович. Наставником молодих вчителів, заступником директора школи працює Новосад Надія Іванівна. В школі працює 19 вчителів і двоє вихователів. Гудко Богдан Ярославович (вчитель трудового навчання) у 2008-2009 н.р. зайняв ІІ місце у районному конкурсі серед вчителів трудового навчання "Я іду на урок".

В школі створено хороші умови для навчання і виховання учнів. В 2006 році було проведено парове опалення, переведено садочок у нове приміщення школи, добудовано їдальню. А в 2008 році в школі було збудовано спортивний зал, нові санвузли. У 2008 н.р. Ульвівська ЗШ І-ІІст. була реорганізована в Ульвівський навчально-виховний комплекс "ЗШ І-ІІст.-дитячий садок". Із 2010 н.р. пріоритетним напрямком розвитку школи обрано - еколого-натуралістичний.