Благодійна допомога

січень 2018 р.

ПОДЯКА СПОНСОРАМ

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Ульвівського НВК «ЗШ І-ІІст. – дитячий садок» щиро вдячні ПП «Західний Буг» за надану благодійну допомогу у вигляді закупівлі водяного насоса для потреб НВК.

Вдячні за розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку. Висловлюємо надію і на подальшу співпрацю.

З повагою, директор школи Сергій Порташ

грудень 2017р.

ПОДЯКА СПОНСОРАМ

Радість свята Миколая відчули учні і вихованці дошкільного підрозділу Ульвівського НВК, адже солодкий Святий Миколай не обминув їх, прийшовши з подарунками і найкращими побажаннями.

А спорядили Святого Миколая з солодкими пакунками ПП «Західний Буг» і ПП «Ресілент». За такий приємний, безкорисливий внесок від імені учнів, батьків і педагогів школи сердечно дякую цим добродійникам і бажаю їм міцного здоров’я, родинного тепла, Божої ласки. Нехай Ваші благородні справи й надалі примножують добро на Землі!

З повагою, директор школи Сергій Порташ

вересень 2016р.

ПОДЯКА БАТЬКАМ

Адміністрація Ульвівського НВК "ЗШ І-ІІ ст. - дитячий садок" виносить особливу подяку батькам за допомогу у демонтажі старих вікон та встановленні пластикових вікон у 2015 – 2016 навчальному році.

ПОДЯКА

Педагогічний колектив, обслуговуючий персонал та батьки учнів Ульвівського НВК щиро вдячні всім педагогічним колективам Сокальщини за надану допомогу у зборі коштів на операцію директору Сергію Степановичу Порташу.

Дякуємо за Вашу чуйність і підтримку!

ПОДЯКА

Адміністрація Ульвівського НВК″ ЗШ І-ІІ ступенів - дитячий садок″,  вчителі, батьки та учні висловлюють щиру вдячність власнику  ТзОВ  «Городиловичі» п.Петеру Томану, який у наш складний час надав благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів для облаштування віконних конструкцій. Велике спасибі також будівельній бригаді цього ж підприємства (Власюку Степану, Шереметі Василю, Гетьману Петру, Шостаку Андрію), завдяки зусиллям яких всі роботи були виконані якісно та вчасно, ще до настання холодів.
          Дякуємо за розуміння та сподіваємось і на подальшу співпрацю. Велике Вам спасибі!!!

27 січня 2015 р.

Подяка батька

Згідно плану реалізації мікропроекту "Впровадження енергозберігаючих заходів в Ульвівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Сокальської районної ради Львівської області. Енергозбереження в освітній сфері. Заміна вікон на енергозберігаючі." у 2014 році було проведено заміну старих віконних рам на нові металопластикові склопакети.

Адміністрація Ульвівського НВК "ЗШ І-ІІ ст. - дитячий садок" виносить особливу подяку батькам за допомогу у реалізації проекту, а саме:

Демонтаж старих віконних рам:

Кіх Михайло;

Шавлюк Роман;